FOTOGRAF LUBUSKIE gorzów wesele ślub zielona góra

 

Aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania stworzyłam kilka pakietów na zdjęcia i usługi ślubne. Jest to cennik obowiązujący na rok 2017 i 2018. Warto jednak jak najszybciej zarezerwować swój termin. Szczególnie jeśli planujecie Państwo ślub w okresie wakacyjnym warto przynajmniej na rok wcześniej zarezerwować termin fotoreportażu ślubnego. Zainteresowanie wolnymi terminami na ten okres jest bardzo duże!
 

 

PAKIETY FOTOGRAFICZNE:

 

                                         

1. PAKIET BRĄZOWY ANIOŁ:

    

 • fotoreportaż ślubny: uroczystość w kościele/USC, przyjęcie weselne do oczepin włącznie;
 • ślubna sesja zdjęciowa w dniu ślubu;
 • 500 najlepszych, wyretuszowanych zdjęć;
 • zdjęcia przekazane na nośniku cyfrowym.

 

2. PAKIET SREBRNY ANIOŁ:

 

 • fotoreportaż ślubny : ubieranie w domu Panny Młodej i Pana Młodego, błogosławieństwo, uroczystość w kościele/USC, przyjęcie weselne do oczepin włącznie;
 • ślubna sesja plenerowa w innym terminie niż dzień ślubu;
 • 700 najlepszych, wyretuszowanych zdjęć;
 • zdjęcia przekazane na nośniku cyfrowym;
 • fotoksiążka Classic 30x30cm zawierająca 20 stron.

 

3. PAKIET ZŁOTY ANIOŁ:

 • fotoreportaż ślubny: ubieranie w domu Panny Młodej i Pana Młodego, błogosławieństwo, uroczystość w kościele/USC, przyjęcie weselne do oczepin włącznie;
 • pozowane zdjęcia ze wszystkimi gośćmi przyjęcia weselnego;
 • nielimitowana czasowo ślubna sesja plenerowa w innym terminie niż dzień ślubu;
 • 900 najlepszych, wyretuszowanych zdjęć;
 • zdjęcia przekazane na nośniku cyfrowym;
 • fotoksiążka PRO 30x30cm zawierająca 20 stron;
 • galeria internetowa - GRATIS!

 

4. PAKIET DIAMENTOWY ANIOŁ:

 

 • sesja zdjęciowa narzeczeńska;
 • fotoreportaż ślubny: ubieranie w domu Panny Młodej i Pana Młodego, błogosławieństwo, uroczystość w kościele/USC, przyjęcie weselne do oczepin włącznie;
 • krótka sesja plenerowa w dniu ślubu
 • pozowane zdjęcia ze wszystkimi gośćmi przyjęcia weselnego;
 • nielimitowana czasowo ślubna sesja plenerowa w innym terminie niż dzień ślubu;
 • 1 200 najlepszych, wyretuszowanych zdjęć;
 • zdjęcia przekazane na nośniku cyfrowym;
 • fotoksiążka PRO 30x30cm zawierająca 20 stron;
 • dwie fotoksiążki Classic 30x30 cm zawierające 20 stron;
 • usługa ekspres - już w 48 godzin po ślubie Para Moda otrzymuje pierwsze zdjęcia;
 • galeria internetowa - GRATIS!

 

 

 

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN JUŻ TERAZ!

FOTOGRAF GORZÓW / FOTOGRAF ZIELONA GÓRA

FOTOGRAF LUBUSKIE

info@atrasphotography.pl

TEL: 607-217-706

 

 

Dlaczego warto się z nami skontaktować? 

 

Organizujesz ślub i wesele? Szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie najpiękniejsze zdjęcia ślubne? Trafiłeś idealnie! Najwspanialsze chwile w życiu każdego człowieka zdarzają się tylko jeden jedyny raz. Chcielibyśmy, aby zostały one w naszej pamięci jak najdłużej. Każdy chciałby na zawsze zapamiętać ten wyjątkowy moment jakim jest ślub i weseleProfesjonalny fotograf ślubny może Wam w tym pomóc!

 

Uważam, że najlepsze zdjęcia ślubne to te pokazujące radość ludzi wynikającą z tego, że są razem i chcą sobie przyrzec, że będzie tak już zawsze. Dlatego staram się pokazać właśnie to na moich zdjęciach – radość, optymizm i spontaniczność. Dynamika ujęć i akcji zwykle pomaga w przekazaniu pozytywnych emocji związanych z tym najważniejszym w życiu dniem. Staram się nie ingerować zbytnio w wydarzenia tego dnia. Jeśli trzeba wykonuję swoją pracę bardzo dyskretnie, nie rzucając się w oczy. Jeśli jednak Para Młoda potrzebuje wsparcia i wskazówek dotyczących przebiegu tego ważnego dnia, chętnie im pomagam. 

 

Posiadam stosowne zezwolenie na fotografowanie i filmowanie podczas uroczystości liturgicznych. Dodatkowo współpracuję z wykwalifikowanymi wizażystkami, które chętnie wykonają profesjonalny makijaż ślubny oraz makijaż do sesji zdjęciowych w plenerze. Współpracuje również z firmami zajmującymi się filmowaniem uroczystości ślubnych.

 

Zdjęcia wykonuję profesjonalnymi lustrzankami CANON 5D MARK III z pełnoklatkowymi matrycam. Wszystkie zdjęcia przekazywane są Państwu w wysokiej rozdzielczości co gwarantuje wysoką jakość późniejszych wydruków nawet do formatu 3x2 metra. Zawsze podczas realizacji reportażu ślubnego oraz sesji zdjęciowej mam dwa profesjonalne aparaty z pełnym dodatkowym osprzętem, aby w razie awarii nadal móc fotografować na najwyższym poziomie. Dodatkowo, co jest sprawą bardzo istotną, podpisując ze mną umowę macie Państwo pewność, że to ja zjawię się na Państwa ślubie, a nie jakiś mój współpracownik, uczeń czy praktykant.

 

Dodatkowo wyróżnia mnie bardzo wysoka jakość usług fotograficznych. Wszystkie moje zdjęcia drukuję w najlepszej drukarni fotograficznej w Polsce, a moje albumy są naprawdę piękne i trwałe. Wykonuję nie tylko klasyczne albumy fotograficzne, ale również nowoczesne fotoksiążki oraz fotoalbumy

 

Wszystkie zdjęcia (bez retuszu i po retuszu) przekazywane są w ORYGINALNYCH rozdzielczościach, co umożliwia wykonanie dodatkowych odbitek we własnych zakresie w dowolnych ilościach! Płyty nie są w żaden sposób zabezpieczone przed kopiowaniem i możecie je Państwo powielać w dowolnych ilościach. Płyty zapakowane są w eleganckie, okolicznościowe opakowania, dzięki czemu będą nie tylko pamiątką, ale i wspaniałą ozdobą. Sesje zdjęciowe plenerowe wykonywane są na terenie całej Polski. Ceny pakietów nie ulegają zmianie bez względu na miejsce uroczystości. Jeśli marzy się Państwu sesja zdjęciowa poza granicami naszego kraju bardzo chętnie ją zrealizuję! W takim przypadku nie pobieram żadnych dodatkowych opłat. Para Młoda pokrywa jednak koszty dojazdów i ewentualnych noclegów.

 

Moje studio fotograficzne znajduje się w Gorzowie Wlkp., oraz w Świebodzinie. Działam głównie w na terenie województwa Lubuskiego w takich miastach jak SulęcinOśno LubuskieSłubiceGorzów Wlkp., Strzelce Krajeńskie,DrezdenkoSkwierzynaMiędzyrzeczŚwiebodzinSulechówZielona GóraNowa SólŻaryŻagań itp. Jeśli zainteresowały Państwa moje usługi fotograficzne, a mieszkacie nieco dalej, to również nie jest dla mnie żaden kłopot! Na życzenie klienta dojadę nawet w najdalsze zakątki świata!

 
A tak wyglądają gotowe albumy, które otrzymują moje Młode Pary:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

FOTOGRAF LUBUSKIE

FOTOGRAF GORZÓW / FOTOGRAF ZIELONA GÓRA

 

ślub wesele  fotograf zielona góra zielona góra zielona góra fotograf zachodniopomorskie usługi fotograficzne zachodniopomorskie fotograf zielona góra lubuskie Malwina Aurelia Atras, fotograf gorzów, ślub, wesele, gorzów, lubuskie, zielona góra, fotograf zielona góra, fotografia ślubna zielona góra, zielona góra zdjęcia ślubne, skwierzyna, fotograf gorzów, fotograf lubuskie, zdjęcia ślubne, usługi fotograficzne w gorzowie,  strzelce krajeńskie, drezdenko, międzyrzecz, świebodzin, zielona góra, fotograf, slub, wesele, usługi fotograficzne, gorzów, zielona góra, świebodzin, fotograf, reportaże ślubne, kamerzysta na wesele,  ślub, wesele, gorzów, fotograf na wesele, lubuskie, studio fotograficzne gorzów wlkp., fotograf zielona góra, fotograf sulechów, fotograf międzyrzecz, fotograf skwierzyna, fotograf lubuskie, fotograf na ślub i wesele, fotografia okolicznościowa, sala weselna lubuskie, sala weselna gorzów, sala weselna świebodzin, zielona góra, usługi fotograficzne, ślub, wesele, kamerzysta, zespół, najlepsze zdjęcia ślubne, najlepszy fotograf  ślubny,  fotograf świebodzin, najlepszy fotograf w wojewodztwie lubuskim, gorzów , fotograf,  slub wesele gorzów wesele gorzów ślub zielona góra lubuskie wesele ślub szczecin fotograf pomorskie usługi fotograficzne ślub weszele szczecin szczecin szczecin fotograf  fotofrafen hochzeiten potsdam berlin bernau eberswalde spremberg greifsald stralsund lubeka rostck brema hochzeiten drezno brandenburg hamburg stuttgart frankfurt munchen hochzeiten neugeboren hochzeitstag hochzeitsfotograf babies buissnes journalismus fotos prautpaares fotografiren engagements shooting zivilhochzeit hochzeitsreportagen berlin potsdam hochzeit fotograf gorzów fotograf zielona góra fotograf lubuskie fotograf świebodzin fotograf międzyrzecz fotograf skwierzyna ślub wesele zdjęcia ślubne fotograf gorzów fotograf lubuskie lubuski fotograf  fotograf gorzów ftograf zielona góra fotograf lubuskie
 
 

 

Dlaczego warto się z nami skontaktować? Zdjęcia wykonujemy profesjonalnymi lustrzankami CANON 5D MARK II z pełnoklatkowymi matrycami. Większość zdjęć przekazywana jest Państwu w rozdzielczości 21 mega pikseli (5616 x 3744) co gwarantuje wysoką jakość późniejszych wydruków nawet do formatu 3x2 metra. Zawsze podczas sesji zdjęciowejmamy dwa profesjonalne aparaty z pełnym dodatkowym osprzętem by w razie awarii nadal móc fotografować na najwyższym poziomie. Dodatkowo, co jest sprawą bardzo istotną, podpisując ze mną umowę macie Państwo pewność, że to ja zjawię się na Państwa ślubie, a nie jakiś mój współpracownik, uczeń czy praktykant.

 

Dodatkowo wyróżnia Nas bardzo wysoka jakość usług fotograficznych. Wszystkie Nasze zdjęcia drukujemy w najlepszej drukarni fotograficznej w Polsce, a nasze albumy są naprawdę piękne i trwałe. Wykonujemy nie tylko klasyczne albumy fotograficzne, ale również nowoczesne fotoksiążki oraz fotoalbumy.

 

Wszystkie zdjęcia (bez retuszu i po retuszu) przekazywane są w ORYGINALNYCH rozdzielczościach, co umożliwia wykonanie dodatkowych odbitek we własnych zakresie w dowolnych ilościach! Płyty nie są w żaden sposób zabezpieczone przez późniejszym kopiowaniem. Płyty zapakowane są w eleganckie, okolicznościowe opakowania, dzięki czemu będą nie tylko pamiątką, ale i wspaniałą ozdobą. Sesje zdjęciowe plenerowe wykonywane są na terenie całej Polski. Jeśli marzy się Państwu sesja zdjęciowa poza granicami naszego kraju bardzo chętnie ją zrealizujemy!

 

Nasze studio fotograficzne znajduje się w Gorzowie Wlkp., oraz w Świebodzinie. Działamy głównie w na terenie województwa Lubuskiego w takich miastach jak SulęcinOśno LubuskieSłubiceGorzów Wlkp., Strzelce Krajeńskie,DrezdenkoSkwierzynaMiędzyrzeczŚwiebodzinSulechówZielona GóraNowa SólŻaryŻagań itp. Jeśli zainteresowały Państwa nasze usługi fotograficzne, a mieszkacie nieco dalej to również nie jest dla nas żaden kłopot! Na życzenie klienta dojedziemy nawet w najdalsze zakątki świata!

 
Copyright © 2010 atrasphotography.pl. All rights reserved.

Projekt i wykonanie freshcreation.pl.