FOTOGRAF gorzów LUBUSKIE fotograf ZIELONA GÓRA

 

Jesteś w ciąży, lub niedawno urodziło Ci się dziecko? A może masz już kilkuletnie pociechy i szukasz fotografa, który zrobi im najpiękniejsze zdjęcia na świecie? Dobrze trafiłeś! Już od kilku lat zajmuję się fotografowaniem dzieci i niemowląt. Moje studio fotograficzne w Gorzowie Wlkp. w woj. Lubuskim jest w pełni przystosowane do fotografowania najmłodszych

 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się sesje zdjęciowe dla dzieci. Takie sesje to dla mnie ogromna przyjemność! Każde dziecko jest wyjątkowe, a więc każde zdjęcie maluszka jest również jedyne w swoim rodzaju. Dzieci mają w sobie wiele radości i są bardzo spontaniczne podczas sesji zdjęciowych. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że zdjęcia z sesji z dziećmi są bardzo piękne i oglądnie ich wzbudza w każdym wiele pozytywnych uczuć. 

 

Fotografie dzieci to świetne pamiątki nie tylko dla rodziców, dziadków i bliskiej rodziny, ale i dla samych fotografowanych maluszków. Posiadanie w swoim albumie fotograficznym takich zdjęć, będzie dla nich czymś naprawdę wspaniałym. Bo któż z nas nie cofa się w swych wspomnieniach do czasów dzieciństwa. Dzięki fotografią podróż ta będzie o wiele łatwiejsza! 

 

Sesje zdjęciowe dziecięce realizowane są na kilka sposobów. Sesje możemy zrobić u maluszka w domu (niektóre dzieci czują się najlepiej w domowych pieleszach), w plenerze (jeśli tylko pogoda jest sprzyjająca) lub w moim studio fotograficznym w Gorzowie Wlkp.. Dysponuję różnego rodzaju dodatkami, które pomogą urozmaicić wykonywane zdjęcia. Zdjęcia wykonuję dla dzieci w każdym wieku. Nawet noworodkom!  

 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się sesji zdjęciowe dla przyszłych mam, czyli tak zwane ‘sesje z brzuszkiem’. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów ja również mam tego typu usługi w swojej ofercie. Teraz każda mama może zrobić sobie naprawdę piękne, pamiątkowe zdjęcia! W sesji może uczestniczyć również tata maluszka oraz rodzeństwo!

 

Na pewno zdjęcia będą Was cieszyły jeszcze przez długie lata. Zdjęcia z brzuszkiem są bowiem naprawdę radosne i niezwykłe. Tego typu sesje zdjęciowe to dla mnie ogromna przyjemność! Jestem bardzo zadowolona jeśli mogę pomóc przyszłej mamie uwiecznić na pamiątkowych zdjęciach ten maleńki cud, jakim jest nowe życie.

 

Sesje z brzuszkiem realizuję w studio fotograficznym w Gorzowie Wlkp., lub w plenerze. Realizuję również sesje zdjęciowe w domu przyszłych rodziców.

 

Na sesje najlepiej zabrać kilka różnych ubranek dla siebie i dla dziecka, ulubiony kocyk, ulubione zabawki oraz wszelkiego rodzaju zabawne dodatki. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania odbitek papierowych, albumów oraz fotoksiążek z sesji zdjęciowej dziecięcej.

 
Sesje z brzuszkiem realizuję w studio fotograficznym w Gorzowie Wlkp., lub w plenerze. Realizuję również sesje zdjęciowe w domu przyszłych rodziców. Na sesje najlepiej zabrać kilka różnych ubranek dla dziecka, ulubiony kocyk, ulubione zabawki oraz wszelkiego rodzaju zabawne dodatki. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania odbitek papierowych, albumów oraz fotoksiążek z sesji zdjęciowej dziecięcej.
 
Sesje z brzuszkiem realizuję w studio fotograficznym w Gorzowie Wlkp., lub w plenerze. Realizuję również sesje zdjęciowe w domu przyszłych rodziców. Na sesje najlepiej zabrać kilka różnych ubranek dla dziecka, ulubiony kocyk, ulubione zabawki oraz wszelkiego rodzaju zabawne dodatki. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania odbitek papierowych, albumów oraz fotoksiążek z sesji zdjęciowej dziecięcej.
 
 
Sesje z brzuszkiem realizuję w studio fotograficznym w Gorzowie Wlkp., lub w plenerze. Realizuję również sesje zdjęciowe w domu przyszłych rodziców. Na sesje najlepiej zabrać kilka różnych ubranek dla dziecka, ulubiony kocyk, ulubione zabawki oraz wszelkiego rodzaju zabawne dodatki. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania odbitek papierowych, albumów oraz fotoksiążek z sesji zdjęciowej dziecięcej

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ!

UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNĄ SESJĘ DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECKA!

info@atrasphotography.pl

TEL.: 607-217-706

 

NASZE PAKIETY:

 

1. MINI sesja zdjęciowa dziecięca / rodzinna (studyjna lub plenerowa) [ 200zł ]:

 • dla jednego dziecka oraz najbliższej rodziny (mama, tata, rodzieństwo),
 • zdjęcia całej sylwetki oraz portrety,
 • podczas zabawy lub pozowane,
 • 7 najlepszych, wyretuszowanych zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie CD,
 • dodatkowe zdjęcie 20 zł od sztuki.

 

2. MAXI sesja zdjęciowa dziecięca / rodzinna (studyjna lub plenerowa) [ 300zł ]:

 • dla jednego dziecka oraz najbliższej rodziny (mama, tata, rodzieństwo),
 • zdjęcia całej sylwetki oraz portrety,
 • podczas zabawy lub pozowane,
 • 15 najlepszych, wyretuszowanych zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie CD,
 • dodatkowe zdjęcie 20 zł od sztuki.

 

3. MEGA sesja zdjęciowa dziecięca / rodzinna (studyjna lub plenerowa) [ 400zł ]:

 • dla jednego dziecka oraz najbliższej rodziny (mama, tata, rodzieństwo),
 • zdjęcia całej sylwetki oraz portrety,
 • podczas zabawy lub pozowane,
 • 30 najlepszych, wyretuszowanych zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie CD,
 • dodatkowe zdjęcie 20 zł od sztuki.

 

 

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nasze studio fotograficzne w Gorzowie Wlkp.?

 

Na rynku jest wielu fotografów, masz więc bardzo wiele możliwości. Co zrobić, aby mieć pewność, że dokonujesz słusznego wyboru? Poniżej znajdziesz 10 powodów dlaczego powinnaś zdecydować się właśnie na usługi fotograficzne mojego studia fotograficznego w Gorzowie Wlkp. w województwie Lubuskim.

 

1. Mam własny styl fotografowania, bogatą wyobraźnię oraz głowę pełną nowych pomysłów. Każda sesja fotograficzna jest inna niż poprzednia i niepowtarzalna.
 

2. Posiadam bogate doświadczenie w różnych dziedzinach fotografii, począwszy od reportaży ślubnych, po sesje fashion oraz fotografowanie dzieci i niemowląt.


3. Fotografuję osoby w różnym wieku, oraz dzieci na każdym etapie ich rozwoju.


4. Bardzo lubię dzieci i mam z nimi bardzo dobry kontakt.


5. Na zdjęciach pojawią się nie tylko same dzieci, ale i członkowie ich rodzin.


6. Posiadam unikalne rekwizyty do sesji zdjęciowych, większość z nich jest wykonana ręcznie i są to jedyne egzemplarze, których nie można kupić w sklepach.


7. Moje studio fotograficzne w Gorzowie Wlkp. znajduje się w wygodnej lokalizacji, w centrum miasta i łatwo do niego trafić, w dodatku jest bardzo komfortowo wyposażone i każdy kto je odwiedza czuje się tam jak u siebie.


8. Moje zdjęcia to więcej niż tylko zwyczajne fotografie! To unikalne pamiątki, które posiadają w sobie wiele uczuć i emocji. Są to niepowtarzalne zdjęcia, które będą cieszyć oczy przez długie lata.

 

9. Na sesję możesz umówić się w dogodnym dla siebie terminie. To ja dopasuję się do Ciebie! Jeśli pojawi się taka potrzeba mogę z moim przenośnym studio fotograficznym pojawić się w Waszym domu, aby wykonać tam sesję zdjęciową! Pod względem jakości nie będzie ona niczym różnić się od sesji zdjęciowej wykonanej w moim studio fotograficznym w Gorzowie Wlkp.!

 

10. Zapewniamy w pełni profesjonalny efekt finalny sesji zdjęciowejFotografie poddane są szczegółowemu retuszowi graficznemu. Wykonuję również wysokiej klasy odbitki, zdjęcia jako obrazy na płótnie oraz fotoksiążki i albumy.

 

FOTOGRAF LUBUSKIE

FOTOGRAF GORZÓW / FOTOGRAF ZIELONA GÓRA

 
 
ślub wesele  fotograf zielona góra zielona góra zielona góra fotograf zachodniopomorskie usługi fotograficzne zachodniopomorskie fotograf zielona góra lubuskie Malwina Aurelia Atras, fotograf gorzów, ślub, wesele, studio fotograficzne gorzów wlkp., fotograf zielona góra, sesja ciążowa,  usługi fotograficzne gorzów, fotograf gorzów, fotograf lubuskie, ślub, wesele, kamerzysta,  profesjonalna metamorfoza, sesja z brzuszkiem, sesja dla przyszłej mamy, sesje dziecięce, sesje niemowlęce, zdjęcia dzieci, zdjęcia niemowląt, studio fotograficzne, fotograf sulechów, fotograf międzyrzecz, fotograf skwierzyna, fotograf lubuskie, fotograf na ślub i wesele, fotografia okolicznościowa, fotograf świebodzin, najlepszy fotograf w wojewodztwie lubuskim szczecin fotograf usługi fotograficzne pomorskie ślub wesele szczecin poznań wielkipolska usługi fotograficzne sesje zdjęciowe sesje dziecięce szczecin pomorskie fotograf zdjęcia ślub wesele fotografia reklamowa fotografia dla firm usługi fotograficzne szczecin pomorskie poznań fotograf  fotofrafen hochzeiten potsdam berlin bernau eberswalde spremberg greifsald stralsund lubeka rostck brema hochzeiten drezno brandenburg hamburg stuttgart frankfurt munchen hochzeiten neugeboren hochzeitstag hochzeitsfotograf babies buissnes journalismus fotos prautpaares fotografiren engagements shooting zivilhochzeit hochzeitsreportagen berlin potsdam hochzeit fotograf gorzów fotograf zielona góra fotograf lubuskie fotograf świebodzin fotograf międzyrzecz fotograf skwierzyna ślub wesele zdjęcia ślubne fotograf gorzów fotograf lubuskie lubuski fotograf  fotograf gorzów fotograf zielona góra fotograf lubuskie
 
 
 
Copyright © 2010 atrasphotography.pl. All rights reserved.

Projekt i wykonanie freshcreation.pl.