FOTOGRAF gorzów LUBUSKIE fotograf ZIELONA GÓRA

 

Kiedy już znajdziemy odpowiedniego fotografa na ślub, warto, jeszcze przed rozpoczęciem uroczystości, zapoznać go z osobami, które będą obecne na weselu. Oczywiście nie musimy mu przedstawiać wszystkich gości po kolei. Wystarczy, że wskażemy mu, kto z obecnych należy do naszej najbliższej rodziny, która z kobiet to nasza najlepsza przyjaciółka, a która ze starszych pań to nasza najukochańsza babcia. Fotograf powinien wiedzieć, kogo najbardziej chcielibyśmy uwiecznić na zdjęciach. Nie powinno bowiem dochodzić do takich sytuacji, że w chwili oglądania gotowego albumu ślubnego nie znajdziemy w nim ani jednego zdjęcia naszej siostry, czy brata!  

 

Aby uniknąć pomyłek poinformujemy fotografa odpowiednio wcześniej, komu powinien on poświęcić nieco więcej uwagi. Fotograf nie jest przecież członkiem naszej rodziny i ma prawo nie wiedzieć jakie więzy łączą Parę Młodą z poszczególnymi gośćmi. Nie zawsze bowiem można w łatwy sposób się tego domyślić. To co dla nas jest oczywiste, nie zawsze musi być takie dla fotografa, czy kamerzysty. Jasne wskazówki od Pary Młodej dotyczące tego, kogo chcieliby w szczególności uwiecznić na zdjęciach będą bardzo pomocne, oraz znacznie usprawnią prace fotografa. Można jeszcze przed uroczystością pokazać mu zdjęcie, można opowiedzieć jak wyglądają dziadkowie, lub szepnąć, że ta Pani w zielonej sukience to przyjaciółka Panny Młodej, a mężczyzna z czerwonym krawatem to najlepszy przyjaciel Pana Młodego.

 

Nie bójmy się również w czasie wesela podchodzić do fotografa i jasno mu powiedzieć, że chcielibyśmy zrobić sobie zdjęcie z którymś z gości. Fotograf jest po to, aby nam pomóc. Aby spełnić nasze małe zachcianki. Dobrym rozwiązaniem jest również zaaranżowanie miejsca do wspólnych fotografii. Jeśli pogoda dopisuje można udać się do ogrodu i tam, w otoczeniu drzew i kwiatów sportretować Parę Młodą z każdym z gości. Jest to świetna pamiątka nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla gości. Możemy przecież kilka dni po weselu wręczyć im na pamiątkę tego rodzaju zdjęcia. Na pewno bardzo się ucieszą!  

 

Malwina Aurelia Atras

 

FOTOGRAF LUBUSKIE

FOTOGRAF GORZÓW / FOTOGRAF ZIELONA GÓRA

Malwina Aurelia Atras, fotograf gorzów, ślub, wesele, studio fotograficzne gorzów wlkp., ślub wesele, krosno, drezdenko, strzelce krajeńskie, ośno lubuskie, międzyrzecz, skwierzyna, zielona góra fotograf na na slub,  fotograf zielona góra, fotograf sulechów, fotograf międzyrzecz, fotograf skwierzyna, fotograf lubuskie, fotograf na ślub i wesele, fotografia okolicznościowa, fotograf świebodzin, najlepszy fotograf w wojewodztwie lubuskim Malwina Aurelia Atras, fotograf gorzów, ślub, wesele, studio fotograficzne gorzów wlkp., fotograf zielona góra, fotograf sulechów, fotograf międzyrzecz, fotograf skwierzyna, fotograf lubuskie, fotograf na ślub i wesele, fotografia okolicznościowa, fotograf świebodzin, najlepszy fotograf w wojewodztwie lubuskimfotograf świebodzin zdjęcia rodzinne sesje dziecięce sesje zdjęciowe fotograf gorzów fotograf lubuskie zdjęcia reklamowe lubuskie zdjęcia dla firm gorzów ślub wesele szczecin fotograf pomorskie poznań fotograf ślub wesele wielkipolska sesje zdjęciowe zdjęcia ślubne fotograf na ślub i wesele szczecin fotograf poznań usługi fotograficzne dla firm zdjęcia dla firm szczecin fotograf na ślub i wesele szczecin pomorskie fotograf poznań fotograf wielkipolska ślub wesele kamerzysta zdjęcia ślubne fotoreportaż ślubny szczecin poznań fotograf gorzów fotograf zielona góra fotograf lubuskie ślub wesele kamerzysta szczecin  ślub wesele  fotograf zielona góra zielona góra zielona góra fotograf zachodniopomorskie usługi fotograficzne zachodniopomorskie fotograf zielona góra lubuskie  fotofrafen hochzeiten potsdam berlin bernau eberswalde spremberg greifsald stralsund lubeka rostck brema hochzeiten drezno brandenburg hamburg stuttgart frankfurt munchen hochzeiten neugeboren hochzeitstag hochzeitsfotograf babies buissnes journalismus fotos prautpaares fotografiren engagements shooting zivilhochzeit hochzeitsreportagen berlin potsdam hochzeit fotograf gorzów fotograf zielona góra fotograf lubuskie fotograf świebodzin fotograf międzyrzecz fotograf skwierzyna ślub wesele zdjęcia ślubne fotograf gorzów fotograf lubuskie lubuski fotograf  fotograf gorzów fotograf zielona góra fotograf lubuskie fotograf świebodzin fotograf międzyrzecz fotograf skwierzyna ślub wesele zdjęcia ślubne fotograf gorzów fotograf lubuskie lubuski fotograf 
 
 
 
Copyright © 2010 atrasphotography.pl. All rights reserved.

Projekt i wykonanie freshcreation.pl.