FOTOGRAF gorzów LUBUSKIE fotograf ZIELONA GÓRA

 

Zdjęcia ślubne to integralna część tego wspaniałego dnia. Pomimo iż techniki rejestrowania dźwięku i obrazu poszły bardzo do przodku ze zdjęć ślubnych nikt nie rezygnuje. Zmieniły się tylko upodobania Młodych Par. Coraz bardziej popularne są reportaże z dnia ślubu oraz sesje plenerowe. Sesja plenerowa to piękna pamiątka, bo oddaje dużo więcej emocji niż sesja w studiu. Takie zdjęcia ogląda się z łezką w oku nawet po bardzo wielu latach.

 

Dobrą sesje ślubną plenerową można zrobić praktycznie w każdym miejscu. Nie ukrywajmy jednak, że wybór miejsca ma bardzo duży wpływ na efekt końcowy sesji ślubnej. Samo znalezienie wspaniałego miejsca nie gwarantuje nam, że zdjęcia również będą wspaniałe, jednak odgrywa w tym procesie bardzo ważną rolę. Ale o tym za chwilę…

 

Przeglądając zdjęcia ze ślubów możemy natrafić na wiele pięknych plenerów, w których zrealizowane były sesje. Obecnie wiele par, aby zrealizować swoją wymarzoną sesję decyduje się nawet na daleki wyjazd, do Paryża, do Wenecji czy nawet na Malediwy. Staje się to coraz bardziej popularne. Sesje są spełnieniem marzeń Młodych Par! Jednak aby znaleźć piękne miejsce nie trzeba przecież wyjeżdżać aż tak daleko. Postarajmy się jednak, aby miejsce było jak najmniej banalne, a jak najbardziej pasowało do nas samych!

 

Wiele sesji realizowanych jest na łąkach, w lasach, placach zabaw, centrach handlowych czy w pałacykach. Jednak czy nie jest to trochę oklepane? Ile już takich sesji widzieliśmy… Takie miejsca nie mają zazwyczaj nic wspólnego z Parą Młodą. Są ładne, ale nic więcej. Jeśli więc wybieramy miejsce na sesję, postarajmy się aby było to nasze ulubione miejsce, lub związane z naszym życiem. Jeśli Pan Młody lubi wędkować, zróbmy mu zdjęcie z wędką. Jeśli Panna Młoda jest lekarką niech weźmie ze sobą na sesje stetoskop! A co jeśli Pan Młody pilotuje samoloty, a Panna Młoda pracuje w wojsku? To świetnie! Sesje można zrealizować w samolocie, na lotnisku, albo na poligonie! Na pewno z pozwoleniem na taką sesje nie będzie najmniejszego problemu, a zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju!

 

Nie bójmy się odrobiny szaleństwa! Taka sesja trafia się raz w życiu. Zróbmy więc wszystko aby była ona naprawdę wyjątkowa! Puśćmy wodze fantazji. Niech do głosu dojdą nasze najbardziej szalone pomysły! To jedyna taka okazja! Skok z pomostu do jeziora w sukni ślubnej? Zdjęcia na wielkiej, żółtej koparce? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!  Pomysły są nieograniczone!

 

Jeśli marzy wam się sesja w górach, nad morzem, na jakiejś egzotycznej wyspie, lub gdziekolwiek indziej, jeśli macie szalony pomysł i nie wiecie kto mógłby wam pomóc go zrealizować zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług! Razem zrobimy wszystko, aby ta sesja zdjęciowa była naprawę niezapomniana, a efekty zapierające dech w piersiach!

 

Malwina Aurelia Atras

 

FOTOGRAF LUBUSKIE

FOTOGRAF GORZÓW / FOTOGRAF ZIELONA GÓRA

Malwina Aurelia Atras, fotograf gorzów, ślub, wesele, studio fotograficzne gorzów wlkp. sesja ślubna za granicą, ślub wesele, zielona góra, usługi fotografizne zielona góra, sulechów fotograf, fotograf międzyrzecz, fotograf skwierzyna, usługi fotograficzne zielona góra, świebodzin, , fotograf zielona góra, fotograf sulechów, fotograf międzyrzecz, fotograf skwierzyna, fotograf lubuskie, fotograf na ślub i wesele, fotografia okolicznościowa, fotograf świebodzin, najlepszy fotograf w wojewodztwie lubuskim Malwina Aurelia Atras, fotograf gorzów, ślub, wesele, studio fotograficzne gorzów wlkp., fotograf zielona góra, fotograf sulechów, fotograf międzyrzecz, fotograf skwierzyna, fotograf lubuskie, fotograf na ślub i wesele, fotografia okolicznościowa, fotograf świebodzin, najlepszy fotograf w wojewodztwie lubuskimfotograf świebodzin zdjęcia rodzinne sesje dziecięce sesje zdjęciowe fotograf gorzów fotograf lubuskie zdjęcia reklamowe lubuskie zdjęcia dla firm gorzów ślub wesele szczecin fotograf pomorskie poznań fotograf ślub wesele wielkipolska sesje zdjęciowe zdjęcia ślubne fotograf na ślub i wesele szczecin fotograf poznań usługi fotograficzne dla firm zdjęcia dla firm szczecin fotograf na ślub i wesele szczecin pomorskie fotograf poznań fotograf wielkipolska ślub wesele kamerzysta zdjęcia ślubne fotoreportaż ślubny szczecin poznań fotograf gorzów fotograf zielona góra fotograf lubuskie ślub wesele kamerzysta szczecin  ślub wesele  fotograf zielona góra zielona góra zielona góra fotograf zachodniopomorskie usługi fotograficzne zachodniopomorskie fotograf zielona góra lubuskie  fotofrafen hochzeiten potsdam berlin bernau eberswalde spremberg greifsald stralsund lubeka rostck brema hochzeiten drezno brandenburg hamburg stuttgart frankfurt munchen hochzeiten neugeboren hochzeitstag hochzeitsfotograf babies buissnes journalismus fotos prautpaares fotografiren engagements shooting zivilhochzeit hochzeitsreportagen berlin potsdam hochzeit  fotograf gorzów fotograf zielona góra fotograf lubuskie fotograf świebodzin fotograf międzyrzecz fotograf skwierzyna ślub wesele zdjęcia ślubne fotograf gorzów fotograf lubuskie lubuski fotograf 
 
 
Copyright © 2010 atrasphotography.pl. All rights reserved.

Projekt i wykonanie freshcreation.pl.