FOTOGRAF gorzów LUBUSKIE fotograf ZIELONA GÓRA

 

FOTOGRAF NA ŚLUB I WESELE! SESJE ŚLUBNE ZA GRANICĄ!

 

Jeszcze kilka lat temu plenerowa sesja ślubna za granicą była wyznacznikiem sporej zasobności portfela, a na taką usługę fotograficzną pozwolić mogli sobie tylko nieliczni. Wiele pięknych, zagranicznych miejsc pozostawało niewykorzystanych przez polskich fotografów. Całe szczęście sytuacja ta uległa już zmianie! W dobie tanich linii lotniczych oraz licznych promocji praktycznie cały świat staje przed nami otworem. Bilety lotnicze w najpiękniejsze rejony chociażby Europy można czasami kupić dosłownie za grosze! I wcale nie trzeba rezerwować biletów z dużym wyprzedzeniem. Często na przykład dzień przed wylotem ceny drastycznie spadają. Oczywiście nie musimy od razu wybierać się do Ameryki, aby nasze ślubne zdjęcia wyróżniały się od tych realizowanych w typowych dla Polski krajobrazach. Możemy śmiało pozostać w Europie i wybrać którąś z europejskich stolic: Paryż, Londyn, Amsterdam, Berlin, Rzym, Barcelona, Praga, Wiedeń, Bruksela, Kopenhaga, Madryt, Ateny, Dublin, Luksemburg,  Wilno, Lizbona, Moskwa, Budapeszt.

 

 

Kuszący może być również fakt, że do wielu stolic możemy śmiał wybrać się w podróż samochodem. Może potrwa ona nieco dłużej niż lot samolotem, ale zanim dotrzemy do celu możemy znaleźć wiele pięknych miejsc, które zasługiwać będą na naszą fotograficzną uwagę. Z pewnością angielskie zamki, czerwone budki telefoniczne, piętrowe autobusy, hiszpańskie plaże, francuskie winnice czy Wieża Eiffla będą wyglądać na zdjęciach ślubnych bardzo efektownie! Takie zdjęcia zachwycać będą przez długi czas nie tylko samą Parę Młodą, ale i ich rodzinę i znajomych.

 


Paryżto idealne miejsce na plener ślubny. Nie bez powodu nazywamy Paryż miastem zachowanych z wyjątkowa wieża Eiffla,  pięknymi Polami Elizejskimi , czy mostem zakochanych. Wszystkie te miejsca są wizytówką Paryża, realizowane tam sesje zdjęciowe spotykają się z dużą życzliwością przechodniów,  pozdrawiających Młode Pary.Możemy również wybrać nieco mniejsze miejscowości, które czasami są jeszcze piękniejsze od stolic europejskich państw np. Wenecja, Sewilla, San Sebastian, Florencja, Salzburg, Siena, Brugia, Marsylia, Sztokholm, Verona czy Poczdam. Są one bardzo malownicze i pełne uroku. Takich zdjęć ślubnych pozazdrości nam każdy! Wenecja… Gondole, wąskie uliczki… To idealne miejsca, w którym możemy opowiedzieć historię miłosną Młodej Pary i utrwalić ją na niezapomnianych fotografiach.

 

Ostatnio bardzo popularne na sesje plenerowe stają się greckie wyspy: Rodos, Cypr, Kos, Santorini itp. Wszędzie tam znajdziemy wiele pięknych lokalizacji na zdjęcia. Z pewnością sesje ślubne za granicą dają bardzo wiele możliwości, a i efekt jest często powalający! Santorini uznawane jest przez wielu za istną mekkę dla fotografów. Białe, niziutkie budyneczki z niebieskimi dachami i dodatkami. Lazurowe morze dookoła. W pośród tego krajobrazu zakochana w sobie Młoda Para… Któż nie marzy o takiej sesji zdjęciowej? Rok rocznie uroki tej greckiej wyspy przyciągają wiele Młodych Par zawierających na niej związek małżeński, a wyspa jest uwielbiana przez fotografów dzięki pięknym zachodom słońca. Nie musimy jednak organizować tam wesela! Wystarczy wybrać się na Santorini na ślubną sesję zdjęciową!

 

Decydującym aspektem jest również fakt, że wiele Par Młodych uznaję fotoreportaż ślubny oraz sesję ślubną plenerową już nie jako konieczny dodatek, a bardzo ważną, integralną część zawarcia związku małżeńskiego oraz najcenniejszą pamiątkę. Dlatego też zwracają szczególną uwagę na jakoś tego typu usług fotograficznych. Staję się to pewnego rodzaju inwestycją w emocje i uczucia, które ożywać będą za każdym razem, gdy spojrzymy na fotografie. Wiele więc wskazuje na to, aby rozważyć możliwość zrealizowania sesji ślubnej plenerowej za granicą. Tym bardziej jeśli i tak Młoda Para wybiera się w podróż poślubną. Może warto na dzień, lub dwa zabrać ze sobą fotografa, który w niezwykły sposób upamiętni to wydarzenie.  Z pewnością będzie to niezwykła zagraniczna przygoda, której nie zapomnimy już do końca życia. Tym bardziej, że zazwyczaj ślub i ślubna sesja zdjęciowa zdarza się jeden raz w życiu.A jeśli nie ma już zbyt dużo funduszy, aby wybrać się w egzotyczną podróż może jedynie warto wybrać się na jeden, dwa dni na sesjezdjęciową w jakieś piękne miejsce? Upieczemy w ten sposób dwie pieczenie na jednym ogniu! Romantyczna podróż, a do tego sesja zdjęciowa! W dodatku nie musimy nigdzie jechać zaraz po ślubie. Można wybrać się w taką podróż w dogodnym dla Pary Młodej terminie. Fotograf na pewno się dopasuję! Dla niego również będzie to wyjątkowe doświadczenie, a radość z pięknych zdjęć, które będzie mógł wam przekazać OGROMNA!

 

Z wielką przyjemnością zorganizuję dla wszystkich Młodych Par plener ślubny za granicą w wybranym przez was miejscu i z uwzględnieniem waszych osobistych preferencji. Może być ro romantyczna sesja ślubna w Wenecji, albo szalona sesja ślubna w Amsterdamie, który jest bardzo barwnym, wielokulturowym, ale i nieco kontrowersyjnym miastem. Możemy wybrać się w każde miejsce, o którym marzycie o każdej porze roku. Nie będzie wiązało się to z żadnymi dodatkowymi kosztami z waszej strony! Sesja ślubna plenerowa jest już w waszym pakiecie. Tylko od waz zależy gdzie się ona odbędzie! Nawet jeśli z braku wolnego terminu nie uda mi się wykonać dla was fotoreportażu ślubnego, chętnie wykonam dla was sesję plenerową w innym terminie niż dzień ślubu.

 

Oczywiście, możemy zostać w Polsce, w województwie Lubuskim. Możemy wykonać sesję ślubną w takich miastach jak Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Sulęcin, Ośno Lubuskie, Gubin, Słubice, Kostrzyn nad Odrą, Międzyrzecz, Skwierzyna, Świebodzin, Sulechów, Żary, czy Żagań. Możemy wybrać się nieco dalej. Możemy odwiedzić takie miasta jak: Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków lub Szczecin. Możemy wybrać się na sesję zdjęciową w góry… Do Karpacza, Zakopanego, nad Morskie Oko. Możemy pojechać nad polskie morze. Do Kołobrzegu, Międzyzdrojów, Sopotu, Gdynia, Gdańska…  A możemy popuścić wodze fantazji i wyjechać na sesję zdjęciową do Ameryki, Australii, Japonii, Chin czy Indii! Wszystko zależy od was samych i waszych marzeń! Ja jestem jedynie po to, aby je wszystkie zrealizować! Wszystko po to, abyście mogli za każdym razem gdy spojrzycie na swoje ślubne zdjęcia na nowo przezywać wszystkie piękne emocje, które wam wtedy towarzyszyły! Jesteście jedyni i niepowtarzalni! Niech więc wasz plener ślubny również taki będzie!

 

Malwina Aurelia Atras

 

 

 

 

 

 

FOTOGRAF LUBUSKIE

FOTOGRAF GORZÓW / FOTOGRAF ZIELONA GÓRA

 
ślub wesele  fotograf zielona góra zielona góra zielona góra fotograf zachodniopomorskie usługi fotograficzne zachodniopomorskie fotograf zielona góra lubuskie Malwina Aurelia Atras, fotograf gorzów, ślub, wesele, studio fotograficzne gorzów wlkp., fotograf zielona góra, fotograf sulechów, fotograf międzyrzecz, fotograf skwierzyna, fotograf lubuskie, fotograf na ślub i wesele, fotoksiązki, sesja ślubna za granicą, plener ślubny za granicą, paryż, francja, londyn, wielka brytania, hiszpania, barcelona, włochy, rzym, wenecja, toskania, wedding abroad, photosesjion, london, londyn, berlin, deustchalnd, niemcy, włochy, hiszpania, bruksela, barcelona, paryż, florencja, firenze, profesjonalne fotoksiązki, fotoalbumy, albumy na zdjęcia, fotografia okolicznościowa, fotograf świebodzin, najlepszy fotograf w wojewodztwie lubuskim fotograf szczecin fotograf pomorskie usługi fotograficzne ślub wesele usługi fotograficzne fotoreportaż ślubny poznań fotograf wielkipolska wielkipolskie ślub wesele kamerzysta na ślub usługi dla firm zdjęcia reklamowe szczecin poznań fotograf wielkipolskie pomorskie fotograf  fotofrafen hochzeiten potsdam berlin bernau eberswalde spremberg greifsald stralsund lubeka rostck brema hochzeiten drezno brandenburg hamburg stuttgart frankfurt munchen hochzeiten neugeboren hochzeitstag hochzeitsfotograf babies buissnes journalismus fotos prautpaares fotografiren engagements shooting zivilhochzeit hochzeitsreportagen berlin potsdam hochzeit fotograf gorzów fotograf zielona góra fotograf lubuskie fotograf świebodzin fotograf międzyrzecz fotograf skwierzyna ślub wesele zdjęcia ślubne fotograf gorzów fotograf lubuskie lubuski fotograf 
 
 
Copyright © 2010 atrasphotography.pl. All rights reserved.

Projekt i wykonanie freshcreation.pl.