WYPOŻYCZALNIA STROJÓW KARNAWAŁOWYCH W ŚWIEBODZINIE [ fotograf gorzów / międzyrzecz ]

19.01.2012

 

Jak zwykle działo się milion rzeczy i zrobiłam milion zdjęć, a nawet nie było czasu, aby dodać je na stronę. Tak więc znowu zabieram się do nadrabiania zaległości. Pewnie wszystkiego nie dodam za jednym zamachem, bo troszkę się tego nazbierało, ale chociaż się postaram.

 

W ramach mojej współpracy z gazetą Dzień za Dniem odwiedziłam panią Magdę Bałenkowską, która prowadzi w Świebodzinie wypożyczalnie strojów karnawałowych. Dziwna rzecz, bo byłam tam po raz pierwszy. Teraz żałuje, że dowiedziałam się o tym dopiero teraz, bo oprócz strojów dla maluszków ma tam masę fajnych ubrań również dla dorosłych!

 

Niektóre rzeczy Pani Magda uszyła sama, a inne kupiła. Ciekawostką jest fakt, że ma tam też całą masę fajnych dodatków w stylu kapeluszy, szabli itp., i czego tylko sobie duża zapragnie. A wypożyczenie wcale nie jest dużym wydatkiem!

 

Na pewno znalazłoby się tam kilka fajnych rzeczy do sesji zdjęciowych! Coś mi się wydaje, że jeszcze kiedyś tam zajrzę i dla odmiany, tym razem jako klientka.

 

 

Malwina Aurelia Atras

 

 

 
Malwina Aurelia Atras, fotograf gorzów, ślub, wesele, studio fotograficzne gorzów wlkp., fotograf zielona góra, fotograf sulechów, fotograf międzyrzecz, fotograf skwierzyna, fotograf lubuskie, fotograf na ślub i wesele, fotografia okolicznościowa, fotograf świebodzin, najlepszy fotograf w wojewodztwie lubuskim
Wersja do druku
« inne aktualności
Copyright © 2010 atrasphotography.pl. All rights reserved.

Projekt i wykonanie freshcreation.pl.